Geoblog.pl    Saraa    Podróże    Marmaris - Icmeler Hotel Marmaris Palace    Icmeler- Marmaris

Icmeler- Marmaris

Turcja
Turcja, İçmeler

Kiedy przyjechaliśmy do hotelu byliśmy stanowczo na NIE !
Powodem zapewne były przygody na lotnisku , zmęczenie , i przyjazd o 5 nad ranem.
Już tego samego dnia o 10:00 odybyło się szybko zebranie wstępne , a następnie mili ludzie pokazali nam gdzie możemy zjeść śniadanie. Jedzenie było przepyszne , słowanie nie opiszą tego co przeżywało moje podniebienie. Nagle gdy zajadaliśmy się czekoladowymi plackami usłyszeliśmy wesołe : " Come on ! Hands up ! "
spojrzałam , i zobaczyłam dookoła basenu ludzi w pomarańczowych koszulkach oraz tańczących turystów do piosenki Mustafy Sandala - Hep beraber. Okazało się, że był to nas hotelowy poranny taniec , a ludzie w dziwnych koszulkach to animatorzy .
Byłam zachwycona całym tym pokazem , postanowiłam wkręcić się w życie tych ludzi !

2. Już drugiego dnia zapoznałam się z tubylcami ( czyt. kelnerzy , barmani, animatorzy etc. ) ludzie byli baaardzo mili . Nasz hotel był samowystarczalny jak mini miasto mieliśmy wszystko łącznie z lodowiskiem , aquaparkiem, 6 barami +restauracją, 4 basenami , sklepikami , sauną , bilardem itd. Stwierdziłam iż Turcja jest krajem w którym można się bardzo dowartościować - uśmiechało się do mnie wielu przystojnych męszczyzn .Dostawałam od barmana super drinki (robione specjalnie dla mnie -ale to dla tego ,że nie byłam mu obojętna ^^ to się zdarza każdemu ) .

3-5 dzień oprócz hotelu zrobiliśmy sobię wycieczki do Efezu , Pamukkale , Icmeler i Marmaris - targowisko .
Wieczorami i popołudniu graliśmy w lotki , strzelaliśmy , braliśmy udział w konkursach tanecznych i wokalnych oraz w nocnym show. Animatorzy skakali dookoła nas od rana do ... kolejnego rana :P i na nowo .

W ostatni dzień było mi bardzo smutno , kiedy musiałam żegnać się z tymi wspaniałymi ludźmi -zarówno u mnie jak i u nich zakręciła się łza. ((((
Nigdy nie zapomne tego krótkiego tygodnia. NAPEWNO TAM WRÓCĘ!

Zdarzyło się wiele wiele wiele innych ciekawych sytuacji ale opisanie ich zajęło by mi całą noc . :)

JEŚLI MACIE JAKIES PYTANIE , TO BARDZO CHĘTNIE ODPOWIEM NA KAŻDE !

dodatkowe infotmacje :
W miejscu w którym byłam przyjeżdzało wielu anglików i rosjan co nie zawsze było przyjemne, ale jednek ekipa w składzie Polska - Turcja - Holandia powala wszystich ^^

Saraa
Sara K*** (podam znajomym)
Zasoby: 10 wpisów10 0 komentarzy0 0 zdjęć0 0 plików multimedialnych0

10.03.2009 - 12.03.2009